Müüa elamumaa – Okka vkt 3, Riguldi/Rickul, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Merelähedane krunt Noarootsi kadakate vahel!

13 100€

1,61€/m2

8 134

krundi suurus (m²)

Asukoht

Müüdav kinnistu asub Läänemaal, Noarootsi vallas, kaunis mereäärses Riguldi külas. Kaugused: Haapsalu 30 km, Tallinn 100 km, Pärnu 130 km. Noarootsi avalik rand ca 2 km kaugusel, Dirhami sadam ca 6 km, Roosta puhkeküla ca 2 km. Noarootsi vald on hinnatud puhkepaik inimesele, kes hindab looduslähedust, privaatsust ja merd. Samas on läheduses kõik vajalik. Riguldist 17 km kaugusel Pürksi külas olemas kauplus, postkontor, kool, kultuurimaja, arstipunkt, raamatukogu, jne.

Üldinfo

Omandivorm: Kinnistu
Krundi suurus: 8 134m²
Katastrinumber: 52001:001:0686
Sihtotstarve: elamumaa
Vesi: –
Elekter: –
Kanalisatsioon: –

HALJASTUS: Kogu krunt on suures osas kaetud tiheda ja kujundamata kõrghaljastusega, valdavalt kadakad, luues väga privaatse ümbruse. Müra- ja saastustase kinnistu lähiümbruses on väga madal.

HOONESTUSREEGLID: Lubatud hoonete arv – 3 (1 eluhoone ja 2 kõrvalhoonet). Eelistatud on tasakaalukas ja harmooniline puitarhitektuur. Võimalik on kasutada puit-, laast-, roo-, kivi- või kiviimitatsioonkatused kaldega 30 kuni 45 kraadi. Soovituslik ehitusmaterjal on puit (palk- või puitmaja), mis arvestades konkreetset keskkonda ja ümbrust on traditsiooniline ja keskkonnasõbralik materjal. Välisviimistluses tuleb eelistada võimalikult palju naturaalseid ja looduslikke materjale (puit, kivi, metall, roog). Lubatud korruselisus eluhoonetel on 1,5 (põhikorrus pluss katusekorrus). Aiapiirded on soovitav valmistada puidust.
Olemas kõik vajalikud dokumendid, sh. kehtiv detailplaneering ja seatud on kõik vajalikud servituudid ( tähtajatud ja tasuta ).

JUURDEPÄÄS kinnistule on väga heas seisukorras asfaltkattega Riguldi-Dirhami maanteelt. Tagatud juurdepääs mereni!

KOMMUNIKATSIOONID: Veevarustus on kavandatud iga kinnistu jaoks eraldi puurkaevuga, mille tellib ja finantseerib iga kinnistu omanik iseseisvalt.
Kinnistute kanaliseerimine on ettenähtud lahendada lokaalse kogumismahuti paigaldamisega igale krundile eraldi.
Elektriliitumine puudub. Läheduses asub Haapsalu Fortum Elekter AS poolt paigaldatud EKO alajaam-trafo. Võrguettevõtjaga liitumiseks on kinnistu omanikel vaja taotleda elektrivarustuse tehnilised tingimused ja sõlmida vastav leping.

Share on facebook
Jaga

© 2019 Kõik õigused kaitstud - Kaido Kaljuste